Wieczny kandydat wszystkich wyborów

   Wczoraj na konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke ogłosił zamiar kandydowania na prezydenta m.st. Warszawy. Jak oświadczył zgłosił swoją kandydaturę nie dlatego, że jego namawiano – lecz dlatego, że sam się do tego przekonał. Zresztą pewnie jak zawsze.

 

   Janusz Korwin-Mikke obiecuje, że pierwszą rzeczą jaką zrobi w roli prezydnta będzie wywalenie z roboty faceta od organizacji ruchu miejskiego i skierowanie jego sprawy do prokuratury za jawny sabotaż. Kandydat zlikwiduje też tramwaje. Tramwaje-zawalidrogi muszą zniknąć z ulic miasta – z wyjątkiem tras, gdzie ich torowiska nie tamują ruchu. W USA tramwaje są tylko w San Francisco (zabytek na sznurku), Nowym Orleanie i Atlancie…. – przekonuje.

 

   Blog wiecznego kandydata w wyborach prezydenckich należy do najbardziej popularnych blogów w Polsce – ma ponad 36,5 mln wejść. Blog Janusza Palikota nie jest nawet w połowie tak popularny. Niestety dla tego polityka, nie przekłada się to na głosy wyborców. Mikke traktowany jest wyłącznie jak celebryta – ludzie wchodzą na jego blog właściwie tylko w poszukiwaniu rozrywki.