Różne stany umysłu

 Po przeczytaniu artykułu pt Waldemar Bonkowski z PiS: Rodacy włączcie rozum! na stronach gazety.pl dochodzę do wniosku, że niektórzy prominentni działacze wymienionej partii powoli ujawniają dziwny stan swojego umysłu. Oto co można przeczytać w tym artykule:

 

Rolnik z Kościerzyny Waldemar Bonkowski to obecnie najwyższy rangą na Pomorzu samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości. Wiceprzewodniczący sejmiku należy do grona zaufanych działaczy braci Kaczyńskich, towarzyszy prezydentowi RP w większości wizyt w regionie. Dotąd znany był z kontrowersyjnych inicjatyw w Kościerzynie, gdzie wywieszał hasła „Dziś lesby-geje, jutro zoofiliści, kto pojutrze? Czy tak ma wyglądać wolność i demokracja? To jest SYFILIZACJA!!!”.


Wymyślona przez niego „syfilizacja” zdobyła nawet pewną popularność, ale wbrew intencjom Bonkowskiego. Powstał m.in. blog o adresie syfilizacja.blogspot.com. Autor tej strony pisze, że „syfilizacja polityczna” nawiązuje do Bonkowskiego „w tym sensie, że ukazuje irracjonalność działań władzy (IV RP) i ich kretyńskie pomysły”.

 

Ostatnio Waldemar Bonkowski postawił na patriotyzm. Dzwoniąc na jego telefon komórkowy, można wysłuchać hymnu polskiego, na poczcie głosowej nagrał powitanie „Witam Waldemar Bonkowski, Polska”, na swoim półciężarowym fiacie ducato umieścił godło narodowe. Ale nie tylko. Zbudował też specjalny stelaż na półciężarówce i umieścił na niej profesjonalnie przygotowane banery. Napisał na nich „Rodacy Ojczyzna Gore!!! Przebudźcie się!!! Włączcie rozum!!! Dalsze rządy liberałów i załatwiaczy z PO to utrata wolności gospodarczej, ekonomicznej i politycznej…”.


Napisał też: „Plan B – biologiczna zagłada narodu poprzez prywatyzację oraz ograniczenie dostępu do leczenia”. Platformę nazywa „Porażką Obywatelską”, a premiera Tuska – „Dyzmą”. Po prawej stronie auta zawiesił hasło „Nie czytajcie najemników prasowych”.

 

Więcej:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7668765,Waldemar_Bonkowski_z_PiS_Rodacy_wlaczcie_rozum_.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=5957513