Zjazd Platformy Obywatelskiej w Powieciem Ełckim

leszek-sobczak   W sobotę 13 marca odbył się zjazd PO, który decydował o obliczu Platformy Obywatelskiej na terenie naszego powiatu w okresie następnych 4 lat. Przewodniczącym wybrany został Leszek Sobczak (na zdjęciu) – wieloletni, obecny  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Ełku, Przewodniczący Rady Powiatu w Starostwie Powiatowym w Ełku.

 

   Zgadzam się z Włodkiem Szelążkiem, że wybór ten gwarantuje podejmowanie przemyślanych decyzji, że będą one podejmowane kolegialnie po wcześniejszych konsultacjach. Wybór ten z pewnością wniesie spokój i merytoryczność w pracach na rzecz wzrostu znaczenia Platformy Obywatelskiej w Powiecie Ełckim.

 

   Zjazd zakończył okres rywalizacji wyborczej wewnątrz struktur PO. Jestem przekonany, że każdy, nawet dotychczasowi przeciwnicy polityczni, znajdą swoje miejsce w partii kierowanej przez Leszka, a ich wiedza oraz umiejętności zostaną spożytkowane najlepiej jak tylko można dla naszego wspólnego celu jakim są wybory samorządowe na jesieni bieżącego roku.

 

   Wybór Leszka to w końcu zapowiedź otwarcia na rzeczowe argumenty różnych ugrupowań i organizacji politycznych. Jestem pewny, że bez kłótni i awantur politycznych można wypracować wspólne, satysfakcjonujące wszystkich stanowisko, które przyczyni się do rozwoju Ełku i ziemi ełckiej.

 

   Jeszcze raz gratulacje, także dla tych którym tym razem się nie udało.