Pomidorowa Jest Najsmaczniejsza

1930514-pjn-300-227Ustami Marka Migalskiego PJN twierdzi, że jest alternatywą dla PO, że to partia obywatelskiej wolności, pobudzania energii Polaków, wolności i swobody.

Jakoś tego na razie tego nie zauważyłem. Dla mnie PJN dotychczas udowadniał, a szczególnie pokazał to w ostatniej debacie w sejmie, że niczym nie różni się od PiS. Szkoda.

Gdy powstawało to ugrupowanie miałem nadzieję, że koncentrować się będzie na czymś zupełnie innym niż katastrofa smoleńska – zaproponuje nowe pomysły gospodarcze, złoży projekty nowych rozwiązań prawnych, wyjdzie z ideami, które w sposób pozytywny zmienią polską rzeczywistość. Bedzie tą „prawdziwą” opozycją, która będzie mobilizowała rząd do odważniejszego działania w reformowaniu kraju.

Niestety, poza ogólnikowymi apelami do rządu nic takiego się nie dzieje. Obserwując to ugrupowanie wiem tylko, że Poncyliusz jest najwyższy, a pomidorowa jest najsmaczniejsza. Krótko mówiąc kicha. „Prawdziwą” opozycją jest jedynie Leszek Balcerowicz … ale może po wyborach coś się zmieni.