Marzenie jest w Twoim sercu

…Marzenie jest w Twoim sercu, tam umieścil go Pan Bog, tworzac Cię i stosownie do Twego powołania, wyposażył Cię we wszystko co jest Ci potrzebne aby to osiagnać, aby zostać tym, kim chciał Cię uczynić…

To motto z książki John’a Maxwell’a „Droga do Sukcesu”, które propaguje Halina Rygiel, Dyrektor Mary Kay Cosmetics z USA (na zdjęciu), kobieta która osiągnęła w życiu sukces właśnie dzięki upartemu dążeniu do spełnienia swoich marzeń.

Daj sobie prawo do marzeń – mówi. – Miej wielkie marzenia i duże checi. Patrz na możliwości, które niesie Ci ten biznes, a nie na przeszkody, które będą pojawiać się po drodze. Pokonuj te przeszkody myślac „nie to jest ważne czego nie mam, ale to czego chce.” Wtedy Twoj biznes bedzie rozwijal sie razem z Tobą!

W słowach Haliny Rygiel mocno wyczuwalna jest filozofia założycielki firmy Mary Key Ash, która do dziś wpływa na wyobraźnię milionów kobiet wierzących, iż marzenia można spełnić bez względu na wiek. Ona to bowiem w wieku 45 lat zaczęła spełniać swoje marzenia. Po 25 latach pracy dla korporacji i złych doświadczeniach z nią związanych otworzyła swój biznes i dzięki uporowi, konsekwencji i ciężkiej pracy odniosła niebywały sukces handlowy. A wszystko dzięki temu, że wierzyła w marzenia.

Czy Halina Rygiel przekona do takiej filozofii postępowania w życiu i biznesie ełckie kobiety? Przekonamy się już w najbliższą sobotę na III Salonie Kobiet.

Fot: halinarygiel.com