Pierwsza Dama na Salonie Kobiet

Już z całą pewnością wiadomo, że Pierwsza Dama Anna Komorowska pojawi się w Ełku na Salonie Kobiet, imprezie organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Ełku.

Razem z panią Prezydentową przyjedzie do naszego miasta Irena Wóycicka – Podsekretarz Stanu ds. społecznych w Kancelarii Prezydenta, była wiceminister pracy i polityki społecznej oraz doradca ministra pracy Jacka Kuronia, która pracując w Instytucie Badań nad Gospodarka Rynkową zajmowała się m.in. aktywnością zawodową i rodzinną kobiet. Pojawi się też Aleksandra Leo-Majdecka – Zastępca Dyrektora Gabinetu Prezydenta, która gościła już w Ełku w lipcu ubiegłego roku, kiedy to Anna Komorowska spotkała się z ełczankami w jednej z restauracji przy ełckiej promenadzie.

Sama impreza, która odbedzie się 1 października w ZS nr 6 w Ełku, zapowiada się bardzo ciekawie. W programie bogata część artystyczna, ciekawe wykłady, m.in. znanej w kraju psycholożki i terapeutki Zuzanny Celmer, bardzo liczne stoiska wystawowe na których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Atrakcją Salonu będzie z pewnością kącik urody, w którym panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów upiększających. Na czas trwania Salonu będzie można powierzyć swoje pociechy opiece pań dyżurujących w mini kąciku dla dzieci.